Het team

Leren met de Stad is een initiatief van Hogeschool Leiden, Universiteit Leiden en de gemeente Leiden. In het project staan samenwerking en verbinding centraal, er zijn dan ook vele betrokkenen uit diverse organisaties. Op deze pagina tref je de mensen die ‘dagelijks’ aan het project werken, vanuit elk van de drie partners.

Marieke van Haaren

Projectmanager
Leren met de Stad
Universiteit Leiden (Luris/ PLNT)
marieke@plnt.nl

Iris van der Hulst

Projectmedewerker
Leren met de Stad
Luris/ PLNT
iris@plnt.nl

Han Nijssen

Beleidsstrateeg
Programmamanager Leiden Kennisstad
Gemeente Leiden
h.nijssen@leiden.nl

Maaike Spuij

Societal Impact Coördinator
Leren met de Stad
Universiteit Leiden
m.spuij@luris.nl

Piet-Hein van der Ploeg

Regioregisseur
Leren met de Stad | Op Locatie
Hogeschool Leiden
ploeg.vd.p@hsleiden.nl

Esther Haverkort

Programma Adviseur
Leren met de Stad | Op Locatie
Hogeschool Leiden
haverkort.e@hsleiden.nl

Jessica van Santen

Projectmedewerker
Leren met de Stad | Op Locatie
0642524373
santen.van.j@hsleiden.nl

Mirtele Snabilie

Coördinator
Leren met de Stad | Op Locatie
0634179035
snabilie.m@hsleiden.nl